, ,

Peshore personale elektronike – Bathroom Scale Online


1,600L

Peshore personale elektronike – Bathroom Scale Online

Peshore personale elektronike – Bathroom Scale Online

Ofron rezultate te sakta dhe precize peshen tuaj trupore, me rezolute saktesie deri ne 0.1 kg

Ndizet dhe fiket automatikisht, permes sensoreve – Ne momentin qe ju hipni ne te, ekrani LDC shfaq peshen tuaj ne saktesi maksimale

E ndertuar nga qelqi i cilesise se larte 0.3 inch, material i sigurt dhe jo i rreshqitshem

Pajisur me 2 njesi te integruara te peshes: 1. 0.2 lb dhe 2. 0.1 kg

Ekran LCD + numra te medhenj dhe te lexueshem nga cdo grupmoshe

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: peshore elekronike-bathroom scale Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Peshore

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat