, ,

Peshore personale First Austria 8020 – Personal Scale Online


  • Brandi: First Austria
  • Modeli: 8020
  • Ekran Analog
  • Lehtesisht e lexueshme
  • Kapaciteti: 130 kg
  • Strukture metalike
  • Praktike

1,800L

Peshore personale First Austria 8020 – Personal Scale Online

Peshore personale First Austria 8020 – Personal Scale Online

Paraqet rezultate te sakta dhe precize te mases suaj trupore

Ekran analog, me shifra lehtesisht te lexueshme nga cdo grupmoshe

Kapacieti maksimal i peshes trupore eshte 130 Kg

Sensor mates me precizion te larte qe siguron peshen reale te trupit tuaj, duke mos u shqetesuar per gabime te mundshme

Strukture metalike e qendrueshme, nuk rreshqet dhe pershatet me cdo ambient te shtepise ose zyres suaj

Dizanj estetik dhe fale kembeve prej gome te peshores First Austria, nuk gervishtet as dyshemeja dhe as parketi delikat

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: peshore-first austria-8020 Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Peshore

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat