,

Pest Reject Pro – Vrases Insektesh

Gjendje:

1 ne stok


1,200L

1 ne stok

PEST REJECT PRO- VRASES INSEKTESH

Vrasesi i insekteve mbulon siperfaqe deri ne 300 m².

Pajisja e kontrollit me amplifikator impulsi largon brejtësit e vegjël dhe insektet.

Vret të gjitha insektet fluturuese gjithashtu.

Pest Reject Pro anti insekteve  me rreze Ultrasonike, ka diameter mbrojtes 300 metra katrorë.

Një pajisje e sigurt dhe inovative që përdor teknologjinë ultrasonike dhe elektromagnetike për të larguar dëmtuesit.

Një mënyrë shume efikase dhe  inovative për të çliruar plotësisht familjen tuaj nga minjtë,  buburrecat, merimangat dhe brumbujt.pest reject online ibuy al

Thjesht lidheni atë dhe impulset elektromagnetike do percohen  nëpër instalimet elektrike në të gjithë shtëpinë tuaj.

Mos shpenzoni me per aparate qe nuk funksionojne, spërkatje dhe zgjidhje të tjera kimike që mund të jenë të dëmshme për familjen tuaj.

Pest Reject Pro eshte testuar dhe aprovuar nga laboratorë të pavarur që do ta bëjnë shtëpinë tuaj të sigurt për mjedisin pa kimikate dhe pa helm.

Tani mund ta pajisni shtëpinë tuaj me teknologji të përparuar parandaluese të insekteve, të cilave mund t’i besoni 24/7 për të mbrojtur familjen tuaj!


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: 6924979846510 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat