,

Pianure Gatimi me 2 vatra – Itimat HotPlate Coocker


3,900L

Pianure Gatimi me 2 vatra – ITIMAT

Pianure Gatimi me 2 vatra – Itimat HotPlate Coocker

  • Pianure me dy vatra dhe material te cilesise se larte
  • Gatuani gjithcka qe deshironi shpejt dhe kurseni energjine elektrike
  • Me nivele te ndryshme te temperatures per ta kontrolluar ate sipas deshires ose llojit te ushqimit te po gatuani
  • E mbrojtur nga mbixehja dhe qarku i shkurter
  • Me indikator drite
  • E lehte per tu marre me vete edhe ne udhetime ku preferoni te gatuani ushqime te shendetshme dhe te sigurta
  • Praktike dhe komode per tu pastruar
SKU: pianure gatimi-itimat-2 vatra Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Pianure

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat