,

Pianure gatimi me induksion 2800W JMK7004

YAMAKY

3,200L

PIANURE GATIMI ME INDUKSION

Dizanj elegant dhe super praktik. E merrni kudo me vete dhe pergatisni ushqimeve me vlera ushqyese fale vetive te saj per te shperndare nxehtesine ne menyre te njejtrajtshme ne te gjithe ushqimin.

Pianure me induksion ka material posacerisht te perbere qe cdo gje qe vendoset siper te kete puthitjen e duhur duke e bere keshtu tenxheren apo tiganin tuaj te sigurt dhe te mos rreshkase.

Me ekran dixhital dhe 4 butona me prekje ne siperfaqen e saj.

Pllake gatimi me induksion, me doreza ne te dy anet e saj per kapje dhe transport me te lehte.

Specifikat :

-Fuqia: 2800 W

-4 butona me prekje

-Tensioni: 220-240V ~ 50/60Hz

-Madhesia e panelit: 237 mm

-Madhesia e pllakes: 280*350 mm

-Kohematesi: 15, 30 , 90 , 120 minuta


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: e232335 Kategori: ,
Pesha0.9 g/kg
LLoji

Pianure

brands

YAMAKY

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat