,

Pianure me 1 vater induksioni – MONTECASA Infrared Cooker


3,900L

Pianure me 1 vater induksioni – MONTECASA

Pianure me 1 vater induksioni – MONTECASA Infrared Cooker

  • Super praktike, mund ta vendosni kudo ne kuzhinen tuaj ose ta merrni me vete ne udhetime
  • Ngrohje e menjehershme
  • Siperfaqja perreth vatres se induksionit ruan temperaturen normale dhe ju mund ta pastroni ate lehtesisht edhe nese pianura eshte e ndezur
  • Siperfaqe jo ngjitese, nuk grumbullon papasterti
  • Me ekral LCD
  • Nuk ze hapesire ne kuzhine dhe kursen energjine elektrike
  • Produkt italian 100% Origjinal me cilesi Premium
SKU: pianure infrared-1 vater induksioni-montecasa Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Pianure

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat