,

Pianure me induksion – DSP Portable Induction Cooktop

DSP

SPECIFIKAT

Brandi: DSP
Modeli: KD-5031
Fuqia: 2000W
8 nivele nxehtesie
Me 4 sensore dixhitale
Certefikuar nga CE
Material jo ngjites: Teflon
Voltazhi: 220V

5,600L

Pianure me induksion – DSP KD-5031

Pianure me induksion per te gatuar ushqime te shpejta dhe super te shendetshme me pianuren me induksion nga brandi prestigjoz DSP. Pianura vjen me nje vater iduksioni, me shumellojesheri programesh gatimi sipas nevojave dhe preferencave tuaja.

Pianure me induksion me nje vater 

Dizanj elegant dhe super praktik. E merrni kudo me vete dhe pergatisni ushqimeve me vlera ushqyese fale vetive te saj per te shperndare nxehtesine ne menyre te njejtrajtshme ne te gjithe ushqimin. Ne momentin qe ju nuk keni vendosur asnje gatim mbi te, ajo fiket automatikisht duke garantuar siguri maksimale. Nuk ka rrezik as per ju dhe as per femijet tuaj.

Pianura me 8 nivele nxehtesine, ruan ngrohtesine edhe pasi e keni fikur. Eshte aq praktike sa vec me një buton ju mund ta ndizni e me pas te gradoni teperaturen. E integruar me drite Led, ju ben me te lehte procesin e gatimit.

E lehte per t’u pastruarpianure me induksion dsp bli online ne ibuy al

Komode per tu pastruar, edhe ne momentin qe eshte e ndezur sepse siperfaqja perreth saj nuk nxehtet dhe ruan temperaturen e meparshme. Beni zgjedhjen e duhur dhe investimin e duhur. Do të ngeleni shume te kenaqur kur te shihni sesa praktike eshte pianure me induksion.

Pianurë me induksioni DSP ka një pjatë të thjeshtë dhe efikase qelqi Crystalite për gatim të shendetshem dhe të shpejtë. Teknologjia e saj e induksionit elektromagnetik siguron efikasitet të lartë të ngrohjes dhe gatuan ushqim më shpejt se sobë me gaz konvencionale. Në të ju mund të gatuani cdo gje, pa i humbur vlerat ushqyese.

Gjithashtu eshte e sigurt edhe për fëmijët sepse sapo ju te perfundoni ajo fiket menjehere. Ndryshe nga soba te tjera të mëdha te cilat jane te veshtira per t’u pastruar, kjo pjanure që është kaq praktike do ju ndihmoje shume ne jeten tuaj te perditshme.

Pianure praktike DSP per gatime te shendetsheme

Për dallim nga gatimi në flakë të drejtpërdrejtë, ku ushqyesit jetik dhe vitaminat nga ushqimi shpesh here humbin , kjo tenxhere me induksion nga marka DSP do jete praktike per ju qe keni pak kohe ne dispozicion per te gatuar  dhe ndihmon ne gatimin e shëndetshëm.
E thjeshtë për t’u përdorur dhe mirëmbajtur. Kontrolli i pianure me induksion eshte teper i lehte për të perdorur. kjo pajisje ka një Ekran LCD me dritën e prapme, butonin e prekjes / fikjes, kohën e rregullueshme, temperaturën dhe wattage, 18V DC, 3.06W rresht tifoz me ajër të nxehtë me më pak furrë.

Vonesa e tifozit fiket funksionin, automatikisht fiket pa asnjë operacion brenda 2 orësh, nën funksionin e tensionit dhe mbrojtjes nga tensioni, IGBT mbi tension, mbinxehje dhe mbrojtje të defektit të sensorit, këmbët kundër rrëshqitjes.

Pianure me induksion ka material posacerisht te perbere qe cdo gje qe vendoset siper te kete puthitjen e duhur duke e bere keshtu tenxheren apo tiganin tuaj te sigurt dhe te mos rreshkase.

Te gjitha keto funksione në një produkt te vetem. Jepini vetes tuaj më shumë kohe, sepse ky produkt do ja u kurseje shume kohen,

Për një eksperience më të mire te gatimit.

 

pianure dsp me induksion bli online ne ibuy alSPECIFIKAT
  • 4 Ekran LED LED me sensorë të kuq, kohëmatës 3 orë;
  • 8 nivele të fuqisë / temperaturës për rregullim;
  • Ngrohja e Shpejtë
  • Koha 3 ore me zile
  • Temperatura e ndryshueshme
  • Fuqi e madhe 2000W
  • Power (W):1201-1500W

    Bli online ne iBuy.al me cmimin me te mire ne treg!

SKU: pianure me iduksion-dsp-KD-5031 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Pianure

brands

DSP

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat