,

Pianure per gatim -DSP Electric Power Infrared Light


5,800L

Pianure per gatim – DSP KD-5033

Pianure per gatim -DSP Electric Power Infrared Light

Pianura Infrared nga brandi prestigjoz DSP eshte ideale per gatime te shpejta dhe te shijshme. Ajo eshte e ndertuar nga xhami i temperuar, ngrohet ne moment dhe shperndan nxehtesine ne ushqime ne menyre te njetrajtshme. Fale kesaj vetie, ju gatuani ushqime plot vlera ushqyese.

Praktike dhe e lehte, e merrni kudo me vete dhe kurseni energjine elektrike. Ne momentin qe ju gatuani, mund ta pastroni pianuren sepse zona perreth saj nuk nxehet.

SKU: pianure-infrared-dsp-KD5033 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Pianure

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat