, ,

Pianure qeramike First Austria – 1 Vater Induksioni Online


Specifika teknike

 • Siperfaqe qeramike
 • Diametri i pianures: 18 cm
 • Dimensionet e pllakes: 25 cm x 25 cm
 • Ekonomike
 • E lehte per t’u pastruar
 • Termostat per kontrollin e temperatures
 • Kontroll i plote me temperature: 60-240°C
 • 8 nivele të temperatures
 • Ekran LED
 • Fuqia:300-1800W
 • Modaliteti i kohematesit: 180 minuta
 • 1 Vater induksioni

5,700L

Pianure qeramike First Austria – 1 Vater Induksioni Online

Pianure qeramike First Austria – 1 Vater Induksioni Online

Mund ta vendosni kudo ne kuzhinen tuaj, nuk ze vend

Zgjidhni dhe caktoni vete nivelin e fuqise

E projektuar me energji shtese me qellim arritjen ne cdo cast qe ju deshironi te temperaturave te larta. Kjo shkurton kohen e gatimit

E lehte per tu pastruar edhe nese iu derdhet dicka gjate kohes qe ju gatuani, Kjo sepse siperfaqja rreth vatrave te induksionit ka temperature normale dhe nuk nxehet

E pershtatshme per tu perdorur vetem me tiganet dhe tenxheret qe jane me induksion

Ekonomike – Konsumon vetem 25% te energjise elektrike

Me nje vater induksioni

Nuk grumbulon papasterti dhe transportohet lehtesisht nga nje vend tek tjetri

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: pianure-first austria-1 vater induksioni Kategori: , ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Pianure

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat