, ,

Pianure Qeramike First Austria – 2 Vatra Induksioni Online


Specifika teknike

  • Me dy vatra gatimi
  • E lehte per tu levizur
  • Arrin temperature deri 300°C per vetem 30 sekonda
  • Me termostat
  • Ngjyra: E zeze
  • Fuqia: 2500 W (2 x 1250 W)
  • Diameter i pllakave 2 x 194 mm
  • Me induksion

5,490L

Pianure Qeramike First Austria – 2 Vatra Induksioni Online

Pianure Qeramike First Austria – 2 Vatra Induksioni Online

Mund ta vendosni kudo ne kuzhinen tuaj, nuk ze vend

Zgjidhni dhe caktoni vete nivelin e fuqise

E projektuar me energji shtese me qellim arritjen ne cdo cast qe ju deshironi te temperaturave te larta. Kjo shkurton kohen e gatimit

E lehte per tu pastruar edhe nese iu derdhet dicka gjate kohes qe ju gatuani, Kjo sepse siperfaqja rreth vatrave te induksionit ka temperature normale dhe nuk nxehet

Nuk grumbulon papasterti dhe transportohet nga nje vend tek tjetri

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: pianure qeramike-first austria Kategori: , ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Pianure

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat