Pianure Qeramike First Austria 5096-4 – 1 Vater Induksioni Online


 • Brandi: First Austria
 • Modeli: 5096-4
 • Plake xhami kristali e fortesise se larte.
 • Buton per caktimin e kohes deri ne 180 minuta.
 • Nxehtesia:10 nivele
 • Ekran dixhital
 • Butoni: On/Off
 • Opsioni i paralajmerimit te nxehjes se pllakes
 • Diamteri i pllakes se nxehur: 20 cm
 • Ngjyra: E zeze
 • Fuqia: 2000W
 • Energjia: 230V / 50HZ

5,200L

Pianure Qeramike First Austria 5096-4 – 1 Vater Induksioni Online

Pianure Qeramike First Austria 5096-4 – 1 Vater Induksioni Online

Mund ta vendosni kudo ne kuzhinen tuaj, nuk ze vend

Zgjidhni dhe caktoni vete nivelin e fuqise

E projektuar me energji shtese me qellim arritjen ne cdo cast qe ju deshironi te temperaturave te larta. Kjo shkurton kohen e gatimit

E lehte per tu pastruar edhe nese iu derdhet dicka gjate kohes qe ju gatuani, Kjo sepse siperfaqja rreth vatrave te induksionit ka temperature normale dhe nuk nxehet

E pershtatshme per tu perdorur vetem me tiganet dhe tenxheret qe jane me induksion

Kursen energjine elekrike

Me nje vater induksioni

Nuk grumbulon papasterti dhe transportohet lehtesisht nga nje vend tek tjetri

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: pianure-first austria-5096-4 Kategori:
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Pianure

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat