, ,

Pistolete flluskash per femije


1,990L

PISTOLETE FLLUSKASH PER FEMIJE

Ndryshoni atmosferen ne eventet tuaja familjare. Pistoleta me flluska eshte ideale per te organizuar nje event plot atmosfere. Pistoleta permban 69 vrima flluskash dhe 4 drita LED dhe mund te nxjerre mijra flluska shumengjyreshe ne minute.

IDEALE PER DHURATE

Kjo pistolete flluske është e përshtatshme për fëmijët. Nuk ka skaje të mprehta dhe mund ta perdorin pa problem. Është i lehtë për t’u mbajtur. E përkryer për evente të brendshme dhe të jashtme si festa, ditëlindje, dasma, festa ne ambientet shkollore etj. duke ju lejuar ju dhe fëmijët tuaj të kaloni një kohë më të lumtur.

MATERIALI ABS I SIGURT

Plastikë ABS e qëndrueshme dhe me cilësi të lartë me rezistencë të lartë dhe mbrojtje nga ndryshku. Fëmijët mund ta mbajnë armën me flluska pa ndihmen e dikujt dhe të shijojnë kënaqësinë e ndjekjes së flluskave. Madhësia e produktit: 24cm*24cm*14cm.

BATERI E RIKARIKUESHME

Pistoleta eshte e pajisur me bateri te cilat jane rezistente dhe afategjata. Mbajne gjate bateri dhe jane te rikarikueshme.

GAME E GJERE PERDORIMESH

Pistoleta me flluska është perfekte për aktivitete të brendshme dhe të jashtme. Mund të përdoret gjithashtu si dhurata për festë, ditëlindje ose përvjetor. Pavarësisht nëse po planifikoni një festë për fëmijët tuaj ose po festoni ditëlindjen e tyre, pistoleta flluskë perfekte per ta bere atmosferen me perftekte.

SI TA PERDORIM?

Perdorimi eshte i lehte per te gjithe. Perzieni 1/2 sapun enesh dhe 1/2 uje dhe me pas perzieni.

 

Pesha0.2 g/kg
Përmasa24 × 24 × 12 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat