,

Pizza Maker Sonifer SF-6086 | Paisje per berjen e picave


  • I perbere  me pllaka te valezuara per te mos ngjitur ushqimin.
  • Material prej celiku-inoks.
  • Mund ta vendosni ne cilindo pozicion pergjat kendit 90- 180 grade.
  • Nuk i ngjit ushqimet.
  • Punon automatikisht.

4,490L

PIZZA MAKER SONIFER SF-6086

Pizza Maker Sonifer SF-6086 eshte ideale per te gjithe  ata qe i adhurojne ushqimet e shpejta dhe nuk kane aftesi te jashtezakonshme ne  gatim.

Me kete paisje kuzhine ju mund te gatuani nje larmishmeri produktesh si biftek, pancake, prodhime deti etj.

TOSTIER SONIFER PER BERJEN E PICAVE

Tostier shume ekonomik sepse nuk do t’ju harxhoje pothuajse aspak energji elektrike.

Pllakat e tosterit jane te ndertuara nga valeza te cilat nuk e ngjisin ushqimin dhe nuk e demtojne ate por i ruajne te gjitha vlerta ushqyese te tyre.

Ai perbehet nga pllakat e materialit te gilles te cilat nuk jane ngjitese dhe nuk mbajne mbetje ushqimore.

Ai hapet edhe mbyllet ne kendin 90-180 grade.

Rezisntent ndaj temeraturave te larta edhe te uleta duke mos ndikuar ne menyren se si funksionon edhe cilesinie e tij.

SPECIFIKATberes picash sonifer 6086 bli online iBuy al

Antingjites.

Material i celikut dhe grilles.

Punon automatikisht.

Pergatit nje larmishmeri produktesh ushqimore.

Pastrohet shume lehte dhe eshte mjaft praktike ne perdorim.

Mund ta zhvendosni shume lirisht.

Bej blerjen tende online vetem ne iBuy.al.

SKU: K-200720-069 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
LLoji

beres picash

color

E bardhe

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat