,

Freskuese Multifunksionale per kamping – Multifunctional Fan

Te ndryshme

990L

FRESKUESE MULTIFUNKSIONALE

Freskuese Multifunksionale – Multifunctional Fan

Freskues Portativ shumefunksional i persosur per kampe, shetitje ose ne raste emergjente. Freksuese e lehte portative e cila do ju mbaj fresket dhe rehatshem brenda tendes suaj te kamping. Llampat e fuqishme LED prej 5W do te ndricojne naten.

Ju nevojitet karikim per telefonin tuaj, kjo freskuese permban nje karikues USB ne menyre qe ju mund te rimbushni telefonin tuaj per agetim ose raste urgjente.
Ky ftohes i ajrit eshte multifunksional. Mund te perdoret si ftohes ajri, dhe si nje karikues per telefonin tuaj. Eshte ideal per tu perdorur ne shtepi, zyre, konvikte dhe ambjente te tjera.

Mund t’ju ofroje nje ambjent te fresket dhe te shendetshem nga funksioni i tij i vecante i pastrimit te ajrit. Dizajn kompakt dhe i lehte per tu mbajtur dhe per t’u ruajtur. Pershtatet ne menyre diskrete me shumicen e hapesirave. Shijoni ditet e nxehta kudo qe te jeni, nderkohe qe freskoheni perdorni dhe telefonin per te kaluar me mire kohen.

Ditet e nxehta do te jene shume larg jush me kete freskuese.

Cilesimet e tij | Freskuese ajri 
Ndertuar me material plastike te forte ABS
Bateria e rimbushme 1500mAh
Shkelqim i larte me rreze te gjate.
Produkte online ne Ibuy.al 
SKU: L378-H-1977 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Freskuese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat