,

Pjaster per te drejtuar floket me baze qeramike


  • Pjaster qe perbehet me nje pllake qeramike
  • Nxehtesia shperndahet ne menyre te njetrajtshme
  • I mbron floket nga demtimet
  • Me nje energji 35W
  • E disponueshme ne ngjyre te zeze me gold

2,700L

PJASTER QERAMIKE

Pjaster per te drejtuar floket me pllake qeramike e e cila e shperndan nxehtesine ne menyre te njetrajtshme. Nuk i demton floket dhe u jep atyre nje shkelqim per nje pamje perfekte. Ky produkt realizon stilimin e flokeve qe ju deshironi dhe nuk eshte e nevojshme qe te shkoni ne sallonet e bukurise.

PJASTER QERAMIKE – NE SHITJE ONLINE

  • Me pllake qeramike qe nxehtesia te shperndahet ne menyre te njetrajtshme pa i demtuar floket
  • Pjaster perfekte per lloje te ndryshme flokesh
  • Ne vetem pak minutave ju do te jeni gati dhe floket do te duken te krehur nga nje profesionist
  • Drejtimi i flokeve apo berja e ondeve behen ne menyre me te perkryer

Porosit online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: 10051 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

pjaster

color

Black & Gold

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat