,

PlayStation 5 Sony PS5

Sony

70,000L

PLAYSTATION 5

Perjetoni ngarkim te shpejte me nje SSD me shpejtesi ultra te larte, aktivizues adaptues dhe audio 3D, dhe nje gjenerate krejtesisht te re te lojerave te jashtezakonshme te PlayStation.

Shijoni lojen e qete me shpejtesi te larte deri ne 120 fps per lojera te perputhshme, me dalje 120 Hz ne ekranet 4K.

Konsola PS5 – Mrekullohuni me grafika te jashtezakonshme dhe perjetoni vecori te reja te PS5.

Lojera televizive 4K: Luaj lojerat e tua te preferuara PS5 ne televizorin tend me pamje 4K.

Konsola Playstation PS5 lancon mundesi te reja lojerash.


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: ih23001 Kategori: ,
Pesha0.8 g/kg
LLoji

playstation

brands

Sony

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat