Pllaka me push ne forme puzzle


  • Pllaka me push.
  • Ne forme puzzle.
  • Material ekologjik.
  • Permasa 30*30 cm

1,990L

PLLAKA ME PUSH NE FORME PUZZLE

Pllaka shkume në formë katrore me push. Ideal per te kompletuar dyshemene tuaj dhe per te mbajtur ngrohte dhomen e femijeve tuaj. Pllakat jane të papërshkueshme nga uji, bashkim pa probleme, të shkëlqyera për mbrojtjen e dyshemesë.

MATERIAL I CILESISE SE LARTE

Pllakat jane te ndertuara me cilesi te larte dhe te perbera nga shkuma EVA, te mbuluara ne siperfaqen e siperme me push te ngrohte dhe nuk hiqet ose te ngjitet ne veshjet tuaja. Pllakat jane te ndertuara me material kunder rreshqitjes dhe jane ideale per qendrimin e femijeve tuaj.

LEHTESISHT TE MONTUESHME

Vendosen lehtesisht se bashku si nje puzzle dhe mund ta perdorni dhe si tapet. Lahet lehtesisht me uje te bollshem.

PERSHTATEN ME AMBJENTIN

Pllakat prej pellushi të ndërthurur janë të përshtatshme për t’u përdorur në dhomën tuaj të ndenjes ose dhomën e gjumit dhe janë të bukura dhe praktike. I përshtatshëm edhe për dhomat e foshnjave, duke reduktuar në masë të madhe dëmtimet e foshnjave të shkaktuara nga rrëzimet. Ne paketim perfshihen 10 pllaka te ndyshme me permasa 30 cm* 30 cm.

SKU: L2210105 Kategori:
Pesha0.1 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat