,

Pllake elektrike e dyfishte DSP KD5055


PLLAKE ELEKTRIKE E DYFISHTE DSP

Pllake elektrike gatimi e dyfishte nga DSP, e pershtatshme per te gjithe tiganet dhe tenxheret.

Pllakat kane fuqi 1500 dhe 1000watt me kontroll te rregullueshem temperature.

Vater gatimi dyshe 185 mm + 155 mm, e pajisur me drite treguese e ndezjes/fikjes , kontroll i rregullueshem i temperatures ,auto-termostat.

Specifikat : 

-Dy pjata gatimi 185mm+155mm

-Fuqia: 1500 W + 1000 W

-Tensioni: 220-240V~50/60Hz

-Dy drita treguese ndezur/fikur

-Kontroll i rregullueshem i temperatures

-Auto-termostat


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat