, ,

Pllake gatimi infrared R8088 RAF

RAF

7,400L

PLLAKE GATIMI INFRARED

Pllake gatimi me rreze infra te kuqe me kontroll te dyfishte te temperatures.

Me dizajn ultra te holle, eshte i lehte dhe i levizshem per perdorim dhe ruajtje te lehte.

Permasa praktike edhe per kuzhina te vogla, me fuqi 4800watt.

Dizajni i qarkut te pllakes se gatimit me induksion per te ofruar mbrojtje te shumefishte sigurie.

Specifikat :

-Materiali: hekur + xham + pjate kristali

-Fuqia nominale: 4800W

-Tensioni: 220V

-Gjatesia e telit: 1.25 m


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

LLoji

Pianure

brands

RAF

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat