,

Plug Adapter Hoco C34 – Adaptor karikimi ne shitje


Brandi: Hoco

Modeli: C34

Permasat: 6.8 x 4.2 x 2.7cm

Pesha: 48g

Hyrja: AC100-240V, 50 / 60Hz, 0.5A

Dalja: DC5V / 3.0A , DC9V / 2.0A, DC12V / 1.5A, 18W

Ngjyra: E bardhe

1,290L

Plug Adapter Hoco C 34 – Adaptor karikimi ne shitje

Plug Adapter Hoco C 34 – Bli Online ne iBuy.al me cmimin me te mire ne treg

  • Karikoni shpejt dhe ne menyre te sigurt celularin dhe paisjet tuaja
  • I mbrojtur nga tensioni i larte, mbinxehja dhe mbingarkesa ne rrjet
  • Me nje porte USB
  • Shpejtesi e larte e rimbushjes
  • I shpejte
  • Dizan modern, i pershtatshem me cdo ambient te shtepise ose zyres suaj
  • Praktik dhe komod – e merrni kudo me vete
  • Material cilesor dhe rezistent ndaj konsumit dhe nxehtesise
  • Njej automatikisht nevojen e voltazhit te paisjes
SKU: karikues-hoco-C34 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat