Polisher – Makine elektrike per llustrimin e cdo materiali


  • Modeli: DWE6401.
  • Ideuar per llustrimin e siperfaqeve.
  • Tensioni: 220Volt.
  • Frekuenca: 60Hz.
  • Fuqia: 1200W.

2,900L

POLISHER – MAKINE ELEKTRIKE  LLUSTRUESE 

Makinë llustruese multifunksionale pasi eshte e afte te rregulloje cdo material, qofte metal apo prej druri edhe cdo siperfaqe te veshtire , e cila perbehet prej tyre.

Zhurma motorrike e saj eshte gati e paperfillshme , ajo nuk do t’ju bezdise as ju edhe as te tjeret rreth jush duke ofruar keshtu nje perdorim tejet komod, pervec saktesise shume optimale qe mbart ne punen e saj.

Baza prej sfungjeri kryen nje llustrim perfekte ne cdo siperfaqe qe deshironi te rregulloni edhe ta vendosni ne formen e tyre me te mire.

Ajo nuk sherben vetem për llustrimin e makinave, por edhe për siperfaqe te ndryshme sic jane pllaka, dysheme, këpucë, ulëse mobiljesh, etj.

Materiali i saj eshte i perbere prej plastike edhe gome duke qendruar mjaft mire te fiksuara ne duart tuaj dhe duke mos rreshqitur prej tyre pavarisisht shpejtesise qe ju zgjidhni per te punuar.

Punon ne baze te komandimit qe ju e drejtoni me doren tuaj.

SPECIFIKIMETpolisher machine angle grinder bli online iBuy al

Modeli i produktit: DWE6401.

Tensioni: 220Volt.

Frekuence: 60Hz.

Fuqia: 1200Watt.

Shpejtesia: 600 deri ne 3700r / min.

Praktike edhe e sigurte gjate perdorimit.

Perbehet nga materiali i sfungjerit ne bazen rrethore.

Zhurma e punes nën 65 decibel.

Permasat: rreth 125 * 210 * 180mm.

Gjatësia e kabullit elektrik: 1.7 m

Bli Mire & Lire vetem ne iBuy.al | Paguaj ne dorezim

SKU: Polisher Kategori:
Pesha1 g/kg
color

Yellow & Black

LLoji

makineri llustruese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat