,

Poltron dhome portativ


POLTRON DHOME PORTATIV

Materiali mbrojtës  me cilësi të lartë dhe të trashë PVC në pjesën e poshtme për 100% siguri dhe më i qëndrueshëm për t’u përdorur. 

Ekziston një valvul  në pjesën e poshtme, e cila merr vetëm disa minuta për të fryrë dhe shfryrë, duke mbajtur divanin në gjendje të mirë për një kohë të gjatë.

Portabël dhe Multifunksional: Mund të përdoret për kampe, pushim në oborr, relaksim nëpër shtëpi, etj.

I përshtatshëm për kohën e lirë: Mund të përdorni divanin e fryrë gjatë leximit, shikimit të një filmi ose pushimit.

Karakteristika

Poltron me fryrje

Materiali: pvc ekologjik

Pesha: rreth 1.7 kg

Madhësia e poltronit rreth 116 * 98 * 83cm / 45.67 * 38.58 * 32.68 inc

Stoli i vogel rreth 62 * 62 * 31cm / 24.41 * 24.41 * 12.20 inc


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Poltron dhome portativ Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat