, ,

Pomade per stilim flokesh – Scare Crow


1,600L

POMADE PER STILIM FLOKESH – SCARE CROW

Pomade me rezistence te forte, e cila nuk demton aspak flokun tuaj.

Jep një rezultat mat, natyral. Ideale për flokë të hollë dhe te dendur.

Jep shkëlqim intensiv. Mbajtje që zgjat gjithë ditën dhe rigjenerohet lehtësisht.

Produkt i tretshëm në ujë që nuk lë mbetje.

SKU: N/A Kategori: , ,
LLoji

sc01, sc02

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat