, ,

Pompe me presion per larjen e makines


  • Pompe me presion per larjen e makines.
  • Tre nivele te presionit te ujit.
  • Mund te perdoret per makina, shtepi , dritare etj.

4,290L

POMPE ME PRESIO PER LARJEN E MAKINES

Lehtesoni procesin e larjes se makines.

Ibuy sjell pompen me presion te larte e cila, ndihmon ne larjen e shpejt te makines.

Pompa ka tre shkalle te ndryshme presioni dhe uji arrin deri në 6-10 metra largesi.

Teknologjia e boshtit lidhës me 6 cilindra me forcë lëvizëse super të fuqishme 52V është plot fuqi dhe presion të fortë

Permasa kompakte, nuk peshon dhe eshte lehtesisht e perdorshme.

KARAKTERISTIKA

1. Materiali special i papërshkueshëm nga uji, izolimi i ujit dhe energjisë elektrike është më i sigurt.

2. Vetë-mbushja/rubinet 2 metoda të hyrjes së ujit, më të përshtatshme për të marrë ujë.

3. 3 sisteme uji të rregullueshme.

4. Me funksionin e mbrojtjes së temperaturës, mbyllja automatike e temperaturës dhe mbingarkesës, duke eliminuar rreziqet e sigurisë.

5. Sasi e madhe uji, e lehtë për t’u thithur.

6. Një shumëllojshmëri e aksesorëve shtesë me cilësi të lartë, pastrimi është më i përshtatshëm dhe më i pastër.

7.Pastrim shumëfunksional me presion të lartë, shumë i përshtatshëm për larjen e makinave, ujitje kopshtesh, ujitje bujqësore dhe pastrim të përditshëm.

8. Instalim i thjeshtë, instalim i shpejtë plug-in i të gjitha ndërfaqeve.

SPECIFIKAT E PRODUKTIT

Emri i produktit: Makinë larëse makinash me valë

Materiali: ABS dhe bakër

Furnizimi me energji elektrike: Bateri litium

Pesha: 20000mAh (2.09KG) / 30000mAh (2.34KG)

Presioni i produktit: 60 Bar

Disku: Disk pa tel me bateri litium

Shpejtësia: 20000 rpm

Prurja maksimale: 10L/min

Goditja e avionit: 6-10 metra

Gjatësia e tubit të ujit: 5 metra

Lloji i pajisjeve të larjes së makinave: makinë larëse shtëpiake

Lloji i burimit të ujit: vetë-mbushje rubineti

Fusha e aplikimit: larje makinash, lotim lulesh, lotim perimesh, spërkatje, pastrim kopshtesh etj.

SKU: g2209443 Kategori: , ,
Pesha2 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat