,

Pompe uji lavazhi per makina – New Upgraded Version Bli Online


Specifikat

  • Tensioni: 12 Volt
  • Fuqia: 80 Watt
  • Pesha: 0.8 kg
  • Shkalla e rrjedhes: 4.5lt / min
  • Presioni i shkarkimit: 0.6Mpa
  • Gjatesia: 3 meter

2,890L

Pompe uji lavazhi per makina – New Upgraded Version Bli Online

Pompe uji lavazhi per makina – New Upgraded Version Bli Online

Pompa me e mire ne treg per larjen e makines dhe oborrit te shtepise suaj. Ofron lehtesi dhe pasterti maksimale

Projektuar per presion te larte uji, siguri dhe lehtesi ne perdorim, dhe kursimin e ujit

MultiFunksional – Mund te ujisni bimet dhe lulet ne shtepi, te pastroni dritaret dhe te lani tapetet

E vogel dhe e lehte ne perdorim

PERDORIMI:

1.Fillimisht lidhni pompen me gryken

2. Ne vazhdim lidheni me prizen e ujit te rrjedhes kryesore

3.Furnizimi me energji elektrike duhet te futet ne cigaren e automjetit

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: pompe uji-lavazhi per makina Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Pompe uji

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat