,

Pop Corn Maker per kokoshkat ne shitje – Bli Online

Te ndryshme

  • Beres elektrike per kokoshakt.
  • I bene gati kokoshakt per 3 minuta.
  • Pergatit me avull.
  • Kursen hapesiren ne kuzhine.
  • Shume lehte i levizshem.

2,490L

POP CORN MAKER PER KOKOSHKA

Pop corn Maker ideal per pergatitjen e kokoshkave ne shume pak kohe. ai i pergatit ato pa qene nevoja qe te hidhni vaj apo gjalp pasi e bene ate vetem me avullin e ujit.

Perdoret shume lehte nga te gjithe edhe nga femijet pasi eshte i sigurt ne perdorim.

BERES KOKOSHKASH iI SHPEJTE

Mjaftojne vetem 3 minuta per te pergatitur kokoshkat.

Nuk konsumon shume energji elektrike.

Nuk i pergatit kokoshkat me yndyrne.

Luga matese e cila gjendet ne kapukun e saj do t’ju ndihmoje te masni sasine e duhur te misrti qe ju duhet per kokoshakt.

Materiali i kokoshkave perbehet nga plastika shume cilesore dhe e qendrueshme.

Baze puthitese shume mire.beres kokoshkash me luge matese bli online iBuy al

Rezistente ndaj demtimeve te vogla qe mund te pesoje aksidentalisht.

Pastrohet shume lehtesisht.

SPECIFIKAT

Perfekt per berjen e kokoshkave.

Punon me avull ne menyre perfekte.

Shume rezistent ndaj mbinxehjes.

Temeratura me e larte eshte 160 grad celcius.

Pergatit per 3 minuta.

Me fuqia 1200 W.

Bli Mire dhe Lire | Dyqani me i mire Online | iBuy.al

SKU: pop corn maker Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

beres kokoshkash

color

White with Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat