,

Mini Hekur rrobash me doreze te palosshme | Haeger

Haeger

1,490L

MINI HEKUR RROBASH HAEGER HG- 1266

Mini Hekur Rrobash me Avull me doreze te palosshme

Hekursoje e larte dhe efikase. Mbani rrobat tuaja te rregullta dhe pa rrudha. Beni qe ato te duken si te reja sa here qe ju i vishni.
Avulli i tij deperton ne veshje dhe fibra shpejt, duke hequr ne menyre efektive vijezimet qe ngelen nga palosjet. Pllake metalike e forte dhe jo ngjitese.
Hekurosni ne te thate dhe te lagesht.
400ml rezervuar uji per nje cikel te gjate pune.

Ky mund te jete nje mini hekur me avull me i vogel ne bote, me nje aftesi te fuqishme per te aplikuar rrudha ne rrobat tuaja dhe per ti hequr ato.

Eshte mjaft i forte per perdorim te perditshem ne shtepi. I lehte dhe kompakt per t’u transportuar kudo qe ju duhet.
Fale dizajnit te tij ky hekur rrobash me avull eshte i lehte per t’u komanduar, sidomos kur hekurosni brenda dhe perreth xhepave. Me pllaken e tij te vogel jongjitese, do te futet ne vendet ku hekurat e tjere kane veshtiresi.

I pajisur me doreze te palosshme behet akoma dhe me teper kompakt sesa eshte. Mund ta vendosni pa problem ne canten tuaj te udhetimit.

Porosi ne Dyqan Online | Ibuy.al

SKU: L387-HG-1266 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Haeger

LLoji

Hekur

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat