,

Kondicioner Zilan – Ne shitje Online Tirane

Zilan

6,490L

KONDICIONER ZILAN ZLN 3000

Kondicioner Zilan

I ftohti dhe i nxehti nuk duhet te jene me shqetesim per ju. Me kondicionerin Zilan temperatura e ambjentit do te jete sa te deshironi ju.
Specifikat 
Fuqi e rregullueshme 1000 W deri ne 2000 W.
Mund te kontrollohet nga distanca. 
Funksionet | ajri i ftohtë, i ngrohte.
Jonizim i vazhdueshem
Lekundje e rregullueshme
Kohematesi |  8 ore
Termostat i integruar
Mbrojtje nga mbinxehja
Furnizimi me energji elektrike | 230 V ~ / 50 Hz
Dimensionet | 56 x 20 x 9 cm
Niveli i zhurmes | 60 dB (A)
Kabell me Gjatesi | 1.2 m
SKU: kondicioner-zln3000 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Zilan

LLoji

Kondicioner

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat