,

Portable Charger – Baseus Mini Q Smart Power Bank ne shitje


2 Ngjyra:

E zeze

E bardhe

2,490L

Portable Charger – Baseus Mini Q

Portable Charger – Baseus Mini Q Smart Power Bank – Shitet Online ne iBuy.al me cmimin me te mire ne treg

  • Ne permasa shume te vogla, super praktik per ta marre kudo me vete
  • Karikoni telefonin kudo ndodheni pa qene nevoja per nje prize korenti. Rimbushni kete Power Bank dhe bateria juaj do te jete gjithmone plot
  • Perdoret per te gjitha llojet e telefonave, mjafton te dispononi fishen perkatese
  • Me sistem te larte sigurie: I mbrojtur nga mbingarkesa, mbinxehja, qarku i shkurter, tensioni i larte
  • Ndertuar nga plastika ABS dhe PC rezistente ndaj nxehtesise
  • Super i shpejte
  • Kapaciteti: 10000 mAh
SKU: portable charger-baseus-mini Q  Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat