,

Portable Charger – Baseus Sachet Slim Power Bank


3 Ngjyra:

Blu

E zeze

E bardhe

2,290L

Portable Charger – Baseus Sachet

Portable Charger – Baseus Sachet Slim Power Bank – Shitet online ne iBuy.al me lire se kudo tjeter

  • Rimbush baterine shpejt dhe ne menyre te sigurt, pa pasur nevoje per nje prize elektrike
  • E vogel dhe praktike, iu lejon ta merrni kudo me vete
  • Mbron baterine nga rreziqet dhe demtimi gjate rimbushjes se celularit
  • Universal, perdoret per te gjitha llojet e telefonave, mjafton te dispononi fishen perkatese
  • Ndertuar nga material rezistent ndaj konsumit – Plastike e forte ABS+PC rezistente ndaj nxehtesise
  • Dizanj modern ne formen e trastes
  • Kapaciteti: 100000 mAh
  • Cilesi dhe siguri e certefikuar nga RoHS, CE dhe FCC
  • Ideal per rimbushjen e Tabletave/Kamerave /MP4 etj
SKU: portable charger-baseus-sachet  Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat