,

Portable Charger Battery – Awei Fast Charge 2.1 A


1,990L

Portable Charger Battery – AWEI P28K

Portable Charger Battery – Awei Fast Charge 2.1 A – Bli online ne iBuy.al me lire se kudo

  • Karikoni telefonin dhe paisjet tuaja ne cdo kohe dhe ne cdo moment pa pasur nevoje per nje prize elektrike
  • I sigurt i shpejte dhe e merrni kudo me vete
  • Cilesi e certefikuar nga RoHS, CE dhe FCC
  • Me indikator qe tregon nivelin e baterise
  • Pershtatur per te gjitha paisjet qe kane nje fishe USB
SKU: portable charger-awei-P28K Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat