, ,

Portable Laptop Table – Mbajtese Laptopi


2,490L

PORTABLE LAPTOP TABLE – MBAJTESE LAPTOPI

Mbajtese laptopi multifunksionale per ne ambientet e shtepise tuaj.

Kjo tavoline portative do i pershtatet me se miri nevojave tuaja, duke qene se mund ta rregulloni lartesine sipas deshires.

Me rrota te levizshme qe mund ta transportoni shume lehte nga nje dhome ne tjetren.

Materiali shume rezistent, ka kapacitet te madh mbajtes dhe te sigurt per laptopin tuaj, qe mos rreshkase.

Punoni ne komoditetin qe ju duhet me kete tavoline portative laptopi.

I perbere nga metal teper rezistent, tavolina montohet shume lehte dhe ju jep mbeshtetjen maksimale per laptopin tuaj.

Punoni, lundroni ne internet apo shihni filmin tuaj te preferuar ne komoditetin e shtepise fale tavolines portative te laptopit.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

 

SKU: Portable-Laptop-Table Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat