,

Portotarge me kamera per makinen | Lidhet me Kasetofon

Gjendje:

15 ne stok


2,900 L

15 ne stok

Portotarge me Kamera per makinen

Portotarge me kamera te integruar per kasetofonin e makines suaj

Kamera makine e fshehur ne targe. E pozicionuar ne krye te saj dhe ju lejon pamje te gjere dhe te qarte. Material Celiku rezistent dhe i sigurte per perdorim afatgjate. Kamera eshte pothuajse e padallueshme, dhe kendi i lenteve te saj eshte i rregullueshem. Me drita infra red per nje pamje vizive te qarte dhe ne ambjentet me ndricim te ulet. Parkimi juaj do te jete shume here me i lehte dhe makina juaj nuk do te marre demtime.

Portotarga eshte e pajisur me fisha per lidhjen e saj me kasetofonin. Pamjet mund te shfaqen ne DVD player ne makine, monitor, GPS, sensor parkimi, etj. Aksesore i dobishem per makinen tuaj.

Specifika 

Imazhi: 1/3 ngjyra CMOS
Sistemi televiziv: PAL / .NTSC
Pixel: 628 x 582/510 * 492
Zona e ndjeshme: 4.08 x 3.12 mm
Linjat e rezolucionit 420TV
Portotarge me kamera makine me ndricim minimal: 0.3Lux / F1.2
Kendi i lenteve: 170 ° / 135 °
E papërshkueshëm nga uji: IP67 / 68
Targe makine me prodhimi te videos: RCA CONNECTOR, 1.0VP-P, 75ohm
Furnizimi me energji elektrike: DC 12V
Temperatura e funksionimit: -20 ° C deri -75 ° C, RH 95% Max
Temperatura e ruajtjes: -40 ° C deri -85 ° C, RH 95% Max.
Madhesia e pllakës së kornizës së licencës: 54.5x14x2.3 cm

Porosi Online ne Ibuy.al Portotarge makine me cmimin me te mire online!

SKU: 5487FB8/23 Kategori: ,

Technical Specifications

Brand Apple
Item Height 18 Millimeters
Item Width 31.4 Centimeters
Screen Size 13 Inches
Item Weight 1.6 Kg
Product Dimensions 21.9 x 31.4 x 1.8 cm
Item model number MF841HN/A
Processor Brand Intel
Processor Type Core i5
Processor Speed 2.9 GHz
RAM Size 8 GB
Hard Drive Size 512 GB
Hard Disk Technology Solid State Drive
Graphics Coprocessor Intel Integrated Graphics
Graphics Card Description Integrated Graphics Card
Hardware Platform Mac
Operating System Mac OS
Average Battery Life (in hours) 9

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat