, ,

Portotarge me sensore parkimi dhe kamer

Te ndryshme

2,900L

PORTOTARGE ME SENSORE PARKIMI DHE KAMER

Kjo portotarge me kamer parkimi percakton distancen midis makines dhe pengesave duke perdorur sensore te dyfishte.

Ne kete menyre do te vezhgoni distancen dhe do te shmangni aksidente te mundshme.

Funksionim dhe instalim i lehte ne pjesen e portotarges se makines tuaj, per te qene gjithmone i sigurt gjate parkimit.

Me kend te gjere shikimi prej 170 grade, per te pare me lehtesi dhe kendet me te veshtira.

Kamera do te transmetoje nje imazh te zones prapa makines dhe sensori i parkimit do te raportoje distancen deri ne pengese.

Karakteristika

  • Sensor me ndjeshmeri te larte
  • Tregues me tre ngjyra te afrimit te nje pengese
  • Tregues i drejtimit te afrimit te pengesave
  • I pajtueshem me te gjitha llojet e automjeteve
  • Sensore rezistent ndaj ujit dhe nxehtesise
  • Tensioni: DC 12V
  • Diapazoni i punes: 9-16V

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Qendra juaj tregtare online

 

 

Pesha0.5 g/kg
LLoji

Kamer

brands

Te ndryshme

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat