, ,

Power Adapter – iPhone 12 Pro Max


1,500L

POWER ADAPTER – IPHONE 12 PRO MAX

Fishe USB-C me fuqi 18W

Suporton te gjitha updatet me te reja te sistemit iOs.

Mbështet teknologjinë e karikimit super të shpejtënë iPad Pro, iPhone Pro / Pro Max / 11 / X / 8/8 Plus .

Karikon pajisjet 70% më shpejt sesa karikueset e zakonshem.

Në përputhje me:

Apple iPhone 12/12 Mini / 12 Pro / 12 Pro Max / 11/11 Pro / 11 Pro Max / XS / XS Max / XR / X

Apple iPhone 8/8 Plus / 7/7 Plus 6S / 6S Plus / SE 1 & 2 / 5s / 5c / 5

Apple iPad

Apple iPad Pro (Të gjithë) /Mini (Të gjithë)

iPod Nano (gjenerata e 7-të) / iPod Touch (gjenerata e 5-të / 6-të / 7-të)

I pajtueshëm me kompjuterët

Apple 13 inç Macbook Air – Thunderbolt 3 (USB-C)

Apple 12 inç Macbook

Apple 13 inç Macbook Pro – Thunderbolt 3 (USB-C)

Apple 15 inç Macbook Pro – Thunderbolt 3 (USB-C)

Apple iMac Pro (2017 dhe më vonë)

Apple Mac mini (2018 dhe më vonë)

Apple 21.5 inç iMac – Thunderbolt 3 (USB-C)

Apple 27 inç iMac – Thunderbolt 3 (USB-C)

Përshtatës i rrymës USB-C – 29W / 30W / 61W / 87W

Ngjyra: E bardhe


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: 12W-USB-Power-Adapter Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat