,

Power Bank – Baseus Thin Digital Dual USB Portable


3 Ngjyra:

E zeze

E bardhe

E kuqe

2,890L

Power Bank – Baseus Thin Digital

Power Bank – Baseus Thin Digital Dual USB Portable  – Porosit tani online ne iBuy.al me super oferta

 • Karikon shpejt telefonin dhe paisjet e ndryshme
 • Mbron baterine nga rreziqet dhe demtimi gjate rimbushjes se celularit
 • Me panel dixhital LED qe tregon nivelin aktual te baterise
 • I vogel dhe praktik, iu lejon ta merrni kudo me vete
 • Universal, perdoret per te gjitha llojet e telefonave, mjafton te dispononi fishen perktese
 • Ndertuar nga material rezistent ndaj konsumit – Plastike e forte ABS+PC rezistente ndaj nxehtesise
 • Integruar me sistem te larte sigurie: I mbrojtur nga mbingarkesa, mbinxehja, qarku i shkurter, tensioni i larte, fusha elektromagnetike etj
 • Me 2 porta, mund te rimbushni 2 paisje njekohesisht
 • Shpejtesi maksimale e rimbushjes
 • Kapaciteti: 10000 mAh
 • USB QC3.0 eshte krijuar per te rritur qendrueshmerine dhe efikasitetin e karikimit
 • Funksioni i ngarkimit te shpejte mbeshtet vetem pajisjet e mbeshtetura me QC3.0
SKU: power bank-baseus-thin digital Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat