,

Power Bank Battery – LP5 IPIPOO Universal Charger Online


2,290L

Power Bank Battery – LP-5 IPIPOO

Power Bank Battery – LP-5 IPIPOO Universal Charger – Porosit tani Online ne iBuy.al dhe perfito super cmime

  • Rimbush shpejt telefonin dhe paisjet e ndryshme pa nevojen e nje prize elektrike
  • Mbron baterine nga rreziqet dhe demtimi gjate rimbushjes se paisjes
  • I vogel dhe praktik, iu lejon ta merrni kudo me vete
  • Ndertuar nga material rezistent ndaj konsumit
  • I sigurt nga mbingarkesa, mbinxehja, qarku i shkurter, tensioni i larte, fusha elektromagnetike etj
  • Mund te rimbushni 2 paisje njekohesisht
  • Me indikator LED qe tregon nivelin aktual te baterise
  • Shpejtesi maksimale e rimbushjes
  • Kapaciteti: 10000 mAh
  •  Perdoret per te gjitha llojet e telefonave dhe paisjeve qe disponojne fishen Lightning ose Micro
SKU: power bank-ipipoo-LP5 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat