,

Power Bank Charger – Original MOXOM Quick Charge


2,390L

Power Bank Charger – MOXOM MCK-022

Power Bank Charger – Original MOXOM Quick Charge

Furnizon me bateri telefonin dhe paisjet kudo qe jeni dhe ne cdo moment pa u shqetesuar per nje prize elektrike. Mbron baterine nga rreziqet dhe demtimi gjate rimbushjes se celularit ndersa ekrani dixhital tregon gjendjen aktuale te baterise.

Ne permasa te vogla, ai eshte ideal dhe praktik per ta marre kudo me vete. Universal, perdoret per te gjitha llojet e telefonave, mjafton te dispononi fishen perktese.

I mbrojtur nga mbingarkesa, mbinxehja, qarku i shkurter dhe tensioni i larte. Ka 2 porta, mund te rimbushni 2 paisje njekohesisht

Kapaciteti: 10000 mAh

Cilesi e testuar dhe verifikuar nga RoHS, CE dhe FCC

SKU: power bank charger-moxom-MCK-022  Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat