Power Bank Charger – PRODA Hujon Series Fast Charge


2 Ngjyra:

E zeze

E bardhe

1,390L

Power Bank Charger – PRODA Hujon

Power Bank Charger – PRODA Hujon Series Fast Charge

Rimbushni baterine sa here keni nevoje, pa u shqetesuar per nje prize elektrike. Tipike per udhetime te gjata, kur nuk keni mundesi te ndaloni dhe te karikoni celularin apo paisjet e tjera.

Kete Power Bank nga Proda e merrni kudo me vete dhe rimbushni cdo telefon dhe paisje qe disponon nje fishe USB. Ai garanton shpejtesi dhe siguri maksimale.

Material ABS+PC rezistent ndaj nxehtesise dhe konsumit, ndersa indikatori LED tregon gjendjen aktuale te baterise.

SKU: power bank charger-proda-hujon  Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat