,

Power Bank Mini – WK Design Avant Garde Trend


Kapaciteti: 2600 mAh

Ngjyra: E bardhe / E zeze

690L

Power Bank Mini – WK Design WP 036

Power Bank Mini – WK Design Avant Garde Trend

  • I I vogel, kompakt dhe komod per ta marre kudo me vete
  • Karikoni telefonin kudo ndodheni pa qene nevoja per nje prize korrenti. Mjafto te rimbushni kete Power Bank dhe bateria juaj do te jete gjithmone plot
  • Perdoret per te gjitha llojet e telefonave, mjafton te dispononi fishen perkatese
  • Testuar dhe certefikuar nga CE, FCC dhe RoHS per siguri dhe cilesi
  • Material rezistent ndaj nxehtesise
  • Ideal per udhetime te gjata, kur nderpritet energjia elektrike, jeni ne rruge etj
  • Kapaciteti: 2600 mAh
SKU: power bank-mini-WP 036 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat