,

Power Bank Notebook Phone – Baseus Powerful Portable Charger


3 Ngjyra:

E zeze

E bardhe

E kuqe

Kapaciteti: 20000 mAh

3,490L

Power Bank Notebook Phone – Baseus

Power Bank Notebook Phone – Baseus Powerful Portable Charger

  • Karikoni shpejt dhe ne menyre te sigurt telefonin, Macbook-un dhe paisjet e tjera elektronike. Mbron baterine nga rreziqet dhe demtimi gjate rimbushjes. Rimbush 3 paisje ne te njejten kohe.Integruar me protokollin e ngarkimit te shpejte QC3.0 dhe kapacitet prej 20000 mAh.
  • Me panel dixhital LED qe tregon nivelin aktual te baterise ne momentin e ngarkimit. I vogel dhe praktik, i pajisur me nje doreze te vogel qe lehteson mbajtjen e tij ne cdo kohe. Universal, perdoret per te gjitha llojet e telefonave, mjafton te dispononi fishen perkatese.
  • Ndertuar me material rezistent ndaj konsumit: plastika  ABS+PC rezistente ndaj nxehtesise, renies dhe gervishtjes. I mbrojtur nga mbingarkesa, mbinxehja, qarku i shkurter, tensioni i larte, fusha elektromagnetike etj
  • Mund ta merrni kudo me vete, ne makine, ne zyre ne shkolle, teksa ngjisni majen e malit etj. Ne paketim vjen se bashku me nje kabell te shkurter te zi me dalje Micro nga njera ane dhe dalje USB nga ana tjeter
SKU: powerbank-notebook-phone-baseus Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat