,

Power Bank per femije – REMAX Ritry Fast Charger


3 Ngjyra:

PINK – Roze

YELLOW – E verdhe

PALETURQUOISE – Turkeza/Bojeqielli

Kapaciteti: 10000 mAh

1,790L

Power Bank per femije – REMAX Ritry RPP117

Power Bank per femije – REMAX Ritry Fast Charger

  • Rimbush shpejt telefonin dhe paisjet e ndryshme pa nevojen e nje prize elektrike
  • Mbron baterine nga rreziqet dhe demtimi gjate rimbushjes se paisjes/Smartphonit
  • Ne permasa mini, ju lejon ta merrni kudo me vete
  • Dizanj shumengjyresh, me figurat e preferuara te femijeve dhe adoleshenteve
  • I sigurt nga mbingarkesa, mbinxehja, qarku i shkurter, tensioni i larte, fusha elektromagnetike etj
  • Mund te rimbushni 2 paisje njekohesisht
  • Ndertuar nga material rezistent ndaj konsumit
  • Shpejtesi maksimale e ngarkimit
  • Kapaciteti: 10000 mAh
SKU: power bank-per femije-remax-RPP117 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat