,

Power Bank per udhetime – Moxom Slim Power for Travels


1,990L

Power Bank per udhetime – MOXOM MX PB13

Power Bank per udhetime – Moxom Slim Power for Travels – Shitet Online ne iBuy.al me cmime ekonomike

  • Rimbush shpejt dhe ne menyre te sigurt telefonin dhe paisjet e ndryshme, pa nevojen e prizes elektrike
  • Dizenjuar per rimbushjen e paisjeve gjate udhetimeve, sidomos atyre ajrore
  • Pershtatet me standartet e linjave ajrore
  • Mund te karikoni 2 paisje njekohesisht
  • I vogel, praktik dhe komod ne perdorim
  • Kapaciteti: 10000 mAh
  • Perdoret per te gjitha llojet e telefonave, mjafton te dispononi fishen perktese
  • Ndertuar nga material rezistent ndaj konsumit – Plastike e forte ABS+PC rezistente ndaj nxehtesise
  • I mbrojtur nga mbingarkesa, mbinxehja, qarku i shkurter dhe tensioni i larte
  • Shpejtesi maksimale e rimbushjes
SKU: power bank-moxom-MXPB13 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat