,

PowerBank 20000mAH Awei P134K

Awei

2,200L

POWERBANK 20000mAH AWEI P134K

Power Bank mundeson karikimin e celularit me usb 2.0.

Power bank nga awei me kapacitet 20000mAh, e pajisur me 4 fisha te ndryshem karikimi.

Mund te perdoret per karikimin e telefonave I-phone/Huawei/Xiaomi/Samsung/Oppo dhe modele te tjera.

Eshte ideal per udhetime dhe kudo ju nevojitet nje karikues i jashtem. Dizajn shume i lehte per tu mbajtur ne xhep, cante.

Specifikat :

-Marka: Awei

-Madhesia:147*68*32mm

-Kapaciteti: 20,000 mAh

-USB DC 5V/2.1A MAX

-Micro/ Type C/ Lighting DC 5V/2.1A MAX


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300078 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Power Bank

brands

Awei

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat