,

Powerbank Baseus – Mini CU Digital Display Portable


2 Ngjyra:

E zeze

E bardhe

2,390L

Powerbank Baseus – Mini CU

Powerbank Baseus – Mini CU Digital Display Portable – Porosit tani dhe bli ne iBuy.al me lire se kudo tjeter

  • Karikon shpejt telefonin dhe paisjet e ndryshme
  • Universal, perdoret per te gjitha llojet e telefonave, mjafton te dispononi fishen perkatese
  • Mbron baterine nga rreziqet dhe demtimi gjate rimbushjes se celularit
  • Me sistem te larte sigurie: I mbrojtur nga mbingarkesa, mbinxehja, qarku i shkurter, tensioni i larte
  • Integruar me ekran dixhital qe tregon nivelin aktual te baterise
  • I vogel dhe praktik, iu lejon ta merrni kudo me vete
  • Ndertuar me material rezistent ndaj konsumit – Plastike e forte ABS+PC rezistente ndaj nxehtesise
  • Shpejtesi maksimale e rimbushjes
  • Mund te rimbushni 2 paisje ne te njejten kohe
  • Kapaciteti: 10000 mAh
SKU: powerbank-baseus-mini cu Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat