,

PowerBank me Wireless YXD A95

YOSONDA

2,100L

POWERBANK ME WIRELESS

Powerbank eshte bere nga material abs cilesor, i cili eshte i qendrueshem dhe ka nje jetegjatesi sherbimi.

Eshte e pershtatshme per perdorim ne shtepi, zyre dhe udhetime. Lloji i baterise eshte bateri litium.

Perputhshmeri e plote, me 4 lloje kabllosh te integruar (USB, Micro-USB, Type-C, Lightning) dhe mbeshtetje per karikimin me vale.

Powerbank me kapacitet karikimi 20000mAh, me wireless dhe kater fisha karikimi te integruar.

Specifikat : 

-Kater porta USB

-Micro USB

-Bateri polimer litium

-Karikim me wireless


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300090 Kategori: ,
LLoji

Power Bank

brands

YOSONDA

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat