, ,

PowerBank RedMi – 20000 mAh

Xiaomi

3,390L

POWERBANK REDMI – 20000 mAh

Xiaomi Redmi Power Bank 20000mAh 18W ne ngjyre te bardhë .

Kapacitet i larte baterie, mundësi për të karikuar deri në dy pajisje njëkohësisht.

Karikim të shpejtë deri në 18W në të dy drejtimet, mikro USB dhe hyrje USB Type-C.

Cilesi e larte, me cmim shume ekonomik.

Mundëson furnizimin me energji të pajisjeve me konsum të ulët.

Thjesht shtypni butonin në anë dy herë dhe do të karikojë Mi Band tuaj.

Specifika

Kapacitet baterie 20000 mAh

Karikim i shpejtë me dy drejtime 18W

Karikimi i dy pajisjeve në të njëjtën kohë

Powerbank me dy lidhësit microUSB dhe USB Type-C

Mbështet karikimin e pajisjeve me rrymë të ulët

Elementet mbrojtës per mbinxehjen, qarkun e shkurtër,tensionin.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Redmi-Power-Bank-20000mAh Kategori: , ,
brands

Xiaomi

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat