,

PowerBank Yosonda A38


1,500L

POWERBANK YOSONDA

Powerbank  me 4 kabllo te integruara per te karikuar te gjitha pajisjet tuaja elektronike.

Kapaciteti i larte prej 10000 mAh ju lejon te karikoni disa pajisje ne menyre te vazhdueshme .

100% e re, duke perdorur materiale te cilesise se larte.

Karikimi i shpejte 2.1A ju siguron karikimin me te shpejte per telefonin apo tabletin tuaj .

Specifikat :  

-Kapaciteti i karikimit 10000 mAh

-Modeli: YXD-A38

-Power Bank – Yosonda

-Fisha Type-C / Micro-USB / Lightning

-Micro/Type-C = DC5V/2.1A


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300094 Kategori: ,
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat