,

Powerbank YOSONDA YXD-A129

YOSONDA

4,600L

POWERBANK YOSONDA

I pajisur me ekran Led dhe kater fisha per karikimin e pajiseve te ndryshme njekohesisht.

Karikues i jashtem me fuqi te larte karikimi 60000mAh.

Mund te perdoret per ipad, iphone, PSP, MP3, MP4 dhe pajisje te tjera dixhitale.

Specifikat : 

-Kapaciteti: 60,000 mAh

-Lloji USB – Hyrja C: 1

-Dalja e portes USB: 4

-Materiali i trupit: ABS + Material kunder zjarrit PC


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300091 Kategori: ,
Pesha1.3 g/kg
brands

YOSONDA

LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat