,

Prerese dhe larese – Collapsible Cutting Board

Te ndryshme

  • Ene larese dhe mbajtese.
  • Kryen 3 funksione ; prerjen, mbajtjen dhe larjen e ushqimve.
  • Perdoret si tabaka dhe shporte.
  • Mbahet ne frigorifer, pasi eshte rezistente me mjedisin.
  • Mund ta merrni me vete ne kamping, piknik etj.
  • Pastrohet lehtesisht me uje te bollshem.

1,200L

PRERESE DHE LARESE PER KUZHINEN

Mjetet e kuzhines sa me shume kohe kalon aq edhe me teper rendesi marrin. Kjo per arsye se te gjithe duan te kursejne me shume kohen e shpenzuar dhe te jene me teper praktike. Sigurisht qe kjo realizohet me se miri kur gjeni edhe paisjet e duhura.

Nje i tille eshte edhe ky produkt, i cili perdoret per larjen edhe per prerjen e produkteve te ndryshme ushqimore. Ai mundet qe te perthyhet, duke u bere nje here ne formen e nje “tabakaje prere ”  dhe here tjeter ne nje “tas plastik ”

Produkti eshte portativ, nuk ze hapesire,multifunksional edhe e perthyeshme.

Me te ju mund te lani, te prisni edhe mbani fruta edhe perime me sasi.

COLLAPSIBLE CUTTING BOARD – PAISJE KUZHINE

Laresja edhe preresja eshte e ndertuar prej materialit te plastikes dhe silikonit shume te forte edhe te qendrueshme pa BPA, keshtu qe nuk ka asnje permbajtje kimikate.

Paisja e kuzhines është krijuar për të zëvendësuar kullesën, enën, tasin e përzierjes, dërrasën e prerjes, shportën e frutave dhe perimeve, kështu që në vend që të blini paisje të shumta për kuzhinën tuaj ju duhet vetem ky produkt.

Ajo eshte nje paisje shume funksionale e cila mund te perdoret si nje tabaka ne te cilen ju prisni apo copetoni produktet ushqimore, si nje shporte kur e zgjeroni si edhe kullese.

Ne te ju mund të copëtoni, prisni dhe pastroni perimet, frutat dhe mishin tuaj, si dhe të lani enët vetëm duke përdorur vetëm një produkt, dhe pasi të keni mbaruar larjen, shtypni me lehtësi kullesën dhe i gjithe uji do te shkarkohet prej saj.

Ajo ju ndihmon jashtezakonisht shume per te kursyer hapesiren ne kuzhinen tuaj, pasi me te ju do te zevendesoni shume paisje te kuzhines.

SPECIFIKATcollapsible chop and strain cutting board buy online in iBuy al

Material miqësor ndaj mjedisit.

I qëndrueshëm, pa erë, jo toksike, pa çarje dhe pa deformim.

Copëton dhe pret perimet, frutat dhe mishin.

Sherben si shporte per mbajtjen e produkteve ushqimore.

Mund ta palosni.

Materiali: silikoni dhe plastik.

Madhësia e palosshme: 40 * 30 * 3 cm.

Madhësia e shpalosur: 40x30x14cm.

Pesha: 590g.

Blerje Online ne iBuy.al – Tranport ne te gjithe Shqiperine.

SKU: collapsible-cutting-board Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Te ndryshme

color

White & Gray

LLoji

Prerese dhe larese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat